Mobirise
free responsive site templates

Vyberte si svoj Forerunner.

Od elegantných, ľahko ovládateľných GPS bežeckých hodiniek až po pokročilejšie smart hodinky s dlhou výdržou batérie a úložným priestorom pre vaše obľúbené skladby, Garmin má tréningového partnera presne pre vás.

FR 45

Forerunner 45 / 45S

GPS bežecké hodinky s podporou tréningových plánov Garmin Coach

FR 245 Music

Forerunner 245 MUSIC

GPS bežecké smart hodinky s pokročilými tréningovými funkciami

FR 645 Music

Forerunner 645 MUSIC

GPS bežecké hodinky s pokročilými bežeckými metrikami a Garmin PAY™

FR 945

Forerunner 945

Premium GPS Bežecké / Triatlon Smart Hodinky
s Hudbou a Garmin PAY™

Forerunner 945

Si atléta toto sú tvoje hodinky. Forerunner 945 vám umožní synchronizovať sa s prémiovými hudobnými službami, aby ste svoje skladby mohli nosiť na zápästí. Ponúka tiež naše najmodernejšie fyziologické funkcie, vrátane zamerania sa na tréningovú záťaž a viac. Okrem toho získate pohodlie rýchlych, bezkontaktných platieb zo zápästia s Garmin Pay™.

séria Forerunner 945
ikonky FR945
funkcie Forerunner 945 funkcie Forerunner 945 funkcie Forerunner 945 funkcie Forerunner 945 funkcie Forerunner 945
Connect IQ

CONNECT IQ

Visit the Connect IQ™ Store to download the Strava Relative Effort app on your compatible Garmin device so you can beat yesterday in a big way. Connect IQ is also home to custom watch faces, widgets, apps and data fields you can download for free. Personalize your favorite device, and keep the data you want right at your fingertips.

GARMIN COACH TRÉNINGOVÉ PLÁNY

Garmin Coach, tvoj osobný tréner na zápästí. Zvoľte si svoj cieľ a vyberte jedného z 3 expertov, aby vás viedli na vašej ceste k cieľu. Tréningy sa synchronizujú s vašimi kompatibilnými hodinami Garmin a prispôsobujú sa vášmu výkonu.

GARMIN CONNECT™ ONLINE KOMUNITA

Je čas! Garmin Connect je naša bezplatná online komunita, kde atléti môžu ukladať, plánovať a zdieľať svoje aktivity. Porazte včerajší deň dosiahnutím nového osobného rekordu; všetko sa zaznamenáva, takže všetky svoje víťazstvá si zobrazíte na jednom mieste. Dostávate analýzy Insights - ako aj výzvy na pohyb a zdravé tipy - prispôsobené vašim štatistikám a zvykom. Spojte sa s ďalšími používateľmi a môžete súťažiť. Garmin Connect je dostupný pre váš stolový počítač alebo ako mobilná aplikácia do smartfónu.

Running Dynamics

RUNNING DYNAMICS

Ak chcete behať efektívnejšie, analyzovanie vašich bežeckých dynamík je to najlepšie, ako začať. Tieto biomechanické metriky vám pomôžu pochopiť váš bežecký štýl s cieľom zlepšiť vašu formu. Vaša kadencia, vertikálna oscilácia, doba kontaktu so zemou, rovnováha doby kontaktu so zemou, dĺžka kroku a vertikálny pomer sa zobrazia počas behu a môžete si ich pozrieť neskôr. Je to niečo také, ako si nechať analyzovať svoju bežeckú formu v bežeckom obchode alebo na špecializovanom pracovisku, všetko, čo k tomu potrebujete je váš Forerunner a kompatibilné príslušenstvo, ktoré zaznamenáva pokročilé bežecké metriky.

Running dynamics POD

Running Dynamics Pod 

Snímač je malý, jednoducho sa používa, možno si ani nevšimnete, že ho máte. Stačí ho len pripnúť na opasok vašich
šortiek, spustiť hodiny a bežať.

HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom

HRM-Run™
Pulzomer 

Tento bezšvový, pohodlný hrudný pás je vyrobený s ohľadom na bežcov. Modul je malý, ľahký a perfektne zapadne do pásu.

HRM-Dual™ pulzomer

HRM-Dual™
Pulzomer

Okrem pripojenia cez ANT+, tento pulzomer prenáša v reálnom čase údaje o srdcovom
tepe prostredníctvom technológie Bluetooth Low Energy, takže môžete trénovať vo vnútri a pripojiť sa k tréningovým aplikáciám tretích strán ako Zwift počas zdieľania aktuálnych údajov s vaším Garmin zariadením.

séria Forerunner porovnanie

Garmin Slovensko, 2019