NÁJDI SVOJ FORERUNNER®

Či už sa chystáte zlešiť si osobný rekord, nájsť svoj kľud alebo si jednoducho užiť beh, Garmin má pre vás hodinky. Majú všetko -  od ľahko použiteľných hodiniek s GPS až po pokročilé inteligentné hodinky s predĺženou výdržou batérie a ukladaním hudby. Nech už beháte z akýchkoľvek dôvodov, bežte s hodinkami Forerunner.

FORERUNNER® 245/245 MUSIC

VY BEŽÍTE, ON MYSLÍ.

Tieto inteligentné hodinky GPS sledujú vaše štatistiky, vyhodnocujú čísla a dozvedia sa všetko o vašom výkone, vašej bežeckej forme, tréningu a dokonca aj vašich cieľoch.

ikony Forerunner 245
séria Forerunner 245

DESIGN PRE VÁŠ PRAVIDELNÝ TRÉNING

Je elegantný a ľahký - ideálny na beh a
každodenné nosenie.

TIETO MATERIÁLY SÚ PRIPRAVENÉ NA BEH

Vďaka potuodolnému silikónovému remienku a odolnému sklu Corning® Gorilla® Glass 3 zvládne Forerunner 245 všetko, čo vás čaká.

Všetko,
čo potrebujete
na zlepšenie
výkonu.

GARMIN COACH

GARMIN COACH

Tieto bezplatné plány adaptívneho tréningu obsahujú vedenie od odborných trénerov a prispôsobujú sa vám a vašim cieľom. Cvičenia sa synchronizujú priamo s vašimi hodinkami.

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Zmeňte svoju tréningovú rutinu pomocou profilov aktivít na bicyklovanie, plávanie v bazéne, veslovanie v interiéroch, eliptické trenažéry, steppery a ďalšie.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Získajte bezproblémové údaje o pulze vrátane pokročilých upozornení na srdcový rytmus a ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu vyťažiť z tréningu maximum.

VSTAVANÉ GPS

VSTAVANÉ GPS

Sledujte, kam bežíte, a získajte presné štatistiky vrátane vzdialenosti, tempa a intervalov.

RUNNING DYNAMICS

RUNNING DYNAMICS

Pri použití s kompatibilným príslušenstvom meria Forerunner 245 Music rozhodujúce bežecké metriky, ako sú kadencia, dĺžka kroku, doba kontaktu a rovnováha so zemou a ďalšie.

VO2 MAX

VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s VO2 max, indikátorom toho, aký môžete očakávať výkon. Táto metrika dokonca zohľadňuje zmeny vo výkone, ktoré by mohli byť spôsobené horúčavou alebo nadmorskou výškou.

PULSE OX SENZOR

PULSE OX SENZOR

Tento snímač na zápästí odhaduje nasýtenie krvi kyslíkom v tele, čo vám môže pomôcť zistiť, ako vaše telo absorbuje kyslík - najmä keď spíte.

STAV TRÉNINGU

STAV TRÉNINGU

Táto metrika hodnotí vašu nedávnu históriu cvičení a ukazovatele výkonnosti, aby ste mali prehľad o tom, či trénujete produktívne, či ste vo vrcholnej forme alebo nadmerne cvičíte.

TRAINING EFFECT

TRAINING EFFECT

Zoznámte sa s tým, ako vaše tréningy ovplyvňujú vývoj vytrvalosti, rýchlosti a sily pomocou spätnej väzby o aeróbnych a anaeróbnych tréningových účinkoch.

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

Tento štatistický údaj meria objem vášho cvičenia za posledných 7 dní a porovnáva ho s optimálnym rozsahom pre vašu kondíciu a nedávnu históriu tréningu.

VÝDRŽ BATÉRIE

VÝDRŽ BATÉRIE

Získajte až 1 týždeň výdrže batérie v režime inteligentných hodiniek a 6 hodín v režime GPS s hudbou. 

Forerunner 245

Zdravý
zovňajšok
začína
zvnútra.

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

Optimalizujte energetické zásoby vášho tela pomocou variability srdcového rytmu, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravení byť aktívny alebo kedy budete musieť odpočívať.

SLEDOVANIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU

SLEDOVANIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU

Pomocou aplikácie Garmin Connect™ môžete sledovať svoj cyklus, zaznamenávať fyzické a emocionálne symptómy a dozvedieť sa viac o tréningu a výžive počas každej fázy cyklu. Získajte informácie o sledovaní cyklu aj na zápästí. 

Forerunner 245

Zostaňte
pripojení
počas
behu.

HUDBA NA ZÁPÄSTÍ (model MUSIC)

HUDBA NA ZÁPÄSTÍ (model MUSIC)

Synchronizujte svoje zoznamy skladieb z vybraných hudobných streamovacích služieb - napríklad Deezer, Amazon Music a Spotify® priamo do svojich hodiniek. Forerunner 245 MUSIC dokáže uložiť až 500 skladieb.

SMART NOTIFIKÁCIE

SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete dostávať e-maily, textové správy a varovania priamo na hodinky.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Keď sú hodinky a telefón spárované, vaše aktuálne miesto môže byť zaslané vašim kontaktom manuálne alebo - pri outdoorových aktivitách automaticky so zabudovanou detekciou incidentov.

CONNECT IQ™ OBCHOD

CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vzhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a miniaplikácie z obchodu IQ Store.

SYNCHRONIZUJTE S GARMIN CONNECT™

SYNCHRONIZUJTE S GARMIN CONNECT™

Nahrajte svoje aktivity do aplikácie Garmin Connect a komunikujte s prosperujúcou online komunitou, kde sa môžu ľudia na cestách spájať a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje triumfy prostredníctvom sociálnych médií.

Forerunner 245

QuickFit

Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™

Connect IQ™ Store

Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin pomocou obchodu Connect IQ™ Store

Garmin Slovensko, 2020