NÁJDI SVOJ FORERUNNER®

Či už sa chystáte zlešiť si osobný rekord, nájsť svoj kľud alebo si jednoducho užiť beh, Garmin má pre vás hodinky. Majú všetko -  od ľahko použiteľných hodiniek s GPS až po pokročilé inteligentné hodinky s predĺženou výdržou batérie a ukladaním hudby. Nech už beháte z akýchkoľvek dôvodov, bežte s hodinkami Forerunner.

FORERUNNER® 745

PRENASLEDUJ SVOJ OSOBNÝ REKORD!

Tieto bežecké hodinky GPS sú určené pre bežcov a triatlonistov, ako ste vy, ktorí potrebujú podrobné štatistické údaje o tréningu, tréningy priamo v zariadení plus funkcie inteligentných hodiniek.

ikony Forerunner 745
séria Forerunner 745

NAVRHNUTÉ PRE KAŽDÉ PROSTREDIE

Forerunner 745 je vyrobený pre každé športové prostredie.
Je vyrobený tak, aby pojal až 200 spotených behov, hrboľaté jazdy na bicykli a dlhé plávanie.

ODOLNÝ A NOSITEĽNÝ

Forerunner 745 sú pohodlné na tréning, preteky aj na každodenné použitie a sú to naše najmenšie a najľahšie plnohodnotné bežecké a triatlonové inteligentné hodinky.

Dajte
výkon
na začiatok
vášho zoznamu.

DENNÉ NÁVRHY TRÉNINGOV

DENNÉ NÁVRHY TRÉNINGOV

Pre tréningový proces, ktorý zohľadňuje vás a vašu fyzickú úroveň, získajte denné odporúčania pre beh a jazdu na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

TRAINING EFFECT

TRAINING EFFECT

Zoznámte sa s tým, ako vaše tréningy ovplyvňujú vývoj vytrvalosti, rýchlosti a sily pomocou spätnej väzby o aeróbnych a anaeróbnych tréningových účinkoch.

ČAS ZOTAVENIA

ČAS ZOTAVENIA

Po každom tréningu vám čas na zotavenie dá vedieť, kedy budete pripravení na ďalšie náročné cvičenie. Zahŕňa dokonca aj intenzitu tréningu a faktory ako stres, denná aktivita a spánok.

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Použite vstavané profily aktivít pre beh, cyklistiku, triatlon, plávanie v bazéne a na otvorenej vode, beh na trati a ďalšie. Na pretekoch a tréningoch môžete prepínať šport iba jedným stlačením tlačidla.

VO2 MAX

VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s VO2 max, indikátorom toho, aký môžete očakávať výkon. Táto metrika dokonca zohľadňuje zmeny vo výkone, ktoré by mohli byť spôsobené horúčavou alebo nadmorskou výškou.

RACE PREDICTOR

RACE PREDICTOR

Tento špecializovaný nástroj zohľadňuje vašu úroveň kondície a históriu tréningu, aby vám pomohol dosiahnuť cieľ a zistil vplyv tréningu na váš predpokladaný čas dokončenia.

PRIPRAVENOSŤ NA VÝKON

PRIPRAVENOSŤ NA VÝKON

Počas behu analyzuje Forerunner 745 tempo, srdcový rytmus a variabilitu srdcového rytmu na hodnotenie vašej aktuálnej výkonnosti v reálnom čase.

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

Tento štatistický údaj meria objem vášho cvičenia za posledných 7 dní a porovnáva ho s optimálnym rozsahom pre vašu kondíciu a nedávnu históriu tréningu.

STAV TRÉNINGU

STAV TRÉNINGU

Táto metrika hodnotí vašu nedávnu históriu cvičení a ukazovatele výkonnosti, aby ste mali prehľad o tom, či trénujete produktívne, či ste vo vrcholnej forme alebo nadmerne cvičíte.

VÝKON PRI CYKLISTIKE

VÝKON PRI CYKLISTIKE

Pripojte sa ku kompatibilnému watt metru Garmin (predáva sa osobitne) a pracujte na efektívnejšej jazde pomocou dynamiky cyklistiky, FTP a pokročilých tréningových metód.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Získajte bezproblémové údaje o pulze vrátane pokročilých upozornení na srdcový rytmus a ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu vyťažiť z tréningu maximum.

RUNNING DYNAMICS

RUNNING DYNAMICS

Ak sa Forerunner 745 používa s kompatibilným príslušenstvom, meria rozhodujúce bežecké metriky, ako napríklad kadenciu, dĺžku kroku, čas a rovnováhu kontaktu so zemou a ďalšie.

MULTI-GNSS PODPORA

MULTI-GNSS PODPORA

Získajte prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) a sledujte ich v náročnejších prostrediach ako samotný GPS.

GARMIN COACH

GARMIN COACH

Tieto bezplatné plány adaptívneho tréningu obsahujú vedenie od odborných trénerov a prispôsobujú sa vám a vašim cieľom. Cvičenia sa synchronizujú priamo s vašimi hodinkami.

VYTVORTE VIAC BEHOV

VYTVORTE VIAC BEHOV

Vytvárajte behy v našej aplikácii Garmin Connect ™, takže vám nikdy nedôjde miesto na beh. Alebo si naplánujte niektorú z ďalších platforiem, ako sú Strava a Komoot, a potom ich automaticky synchronizujte so svojím predchodcom.

TRENDLINE™ POPULARITY TRASY

TRENDLINE™ POPULARITY TRASY

Pomocou miliárd kilometrov dát, ktoré nahrali bežci a jazdci, môže Garmin Connect nájsť najlepšiu trasu - výber z najnavštevovanejších ciest (a trás).

Forerunner 745

Forerunner 745

Inteligentné
funkcie,
ktoré vytvárajú
rozdiel.

PULSE OX

PULSE OX

Na meranie nadmorskej výšky alebo na sledovanie spánku snímač Pulse Ox používa svetelné lúče na zápästí, aby zistil, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

Optimalizujte energetické zásoby vášho tela pomocou variability srdcového rytmu, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravení byť aktívny alebo kedy budete musieť odpočívať.

SLEDOVANIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU

SLEDOVANIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU

Pomocou aplikácie Garmin Connect™ môžete sledovať svoj cyklus, zaznamenávať fyzické a emocionálne symptómy a dozvedieť sa viac o tréningu a výžive počas každej fázy cyklu. Získajte informácie o sledovaní cyklu aj na zápästí.

HUDBA NA ZÁPÄSTÍ

HUDBA NA ZÁPÄSTÍ

Synchronizujte svoje zoznamy skladieb z vybraných hudobných streamovacích služieb - napríklad Deezer, Amazon Music a Spotify® priamo do svojich hodiniek. Forerunner 745 dokáže uložiť až 500 skladieb.

GARMIN PAY™ PLATBY

GARMIN PAY™ PLATBY

Forerunner 745 ponúka novú praktickú funkciu -  Garmin Pay™, s ktorou môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy. Svoj telefón a peňaženku môžete nechať doma.

SMART NOTIFIKÁCIE

SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete dostávať e-maily, textové správy a varovania priamo na hodinky.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Keď sú hodinky a telefón spárované, vaše aktuálne miesto môže byť zaslané vašim kontaktom manuálne alebo - pri outdoorových aktivitách automaticky so zabudovanou detekciou incidentov.

CONNECT IQ™ OBCHOD

CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vzhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a miniaplikácie z obchodu IQ Store.

SYNCHRONIZUJTE S GARMIN CONNECT

SYNCHRONIZUJTE S GARMIN CONNECT

Nahrajte svoje aktivity do aplikácie Garmin Connect a komunikujte s prosperujúcou online komunitou, kde sa môžu ľudia na cestách spájať a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje triumfy prostredníctvom sociálnych médií.

VÝDRŽ BATÉRIE

VÝDRŽ BATÉRIE

Získajte až 1 týždeň výdrže batérie v režime inteligentných hodiniek a 6 hodín v režime GPS s hudbou. Použite režim UltraTrac ™ a zaistite si dostatok šťavy na to, aby ste prežili svoj najdlhší pretek.

Forerunner 745

Forerunner 745

Získajte metriky,
ktoré presne ukazujú,
ako tvrdo trénujete.

QuickFit

Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™

Connect IQ™ Store

Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin pomocou obchodu Connect IQ™ Store

Garmin Slovensko, 2020