NÁJDI SVOJ FORERUNNER®

Či už sa chystáte zlešiť si osobný rekord, nájsť svoj kľud alebo si jednoducho užiť beh, Garmin má pre vás hodinky. Majú všetko -  od ľahko použiteľných hodiniek s GPS až po pokročilé inteligentné hodinky s predĺženou výdržou batérie a ukladaním hudby. Nech už beháte z akýchkoľvek dôvodov, bežte s hodinkami Forerunner.

FORERUNNER® 945

NAVRHNUTÝ PRE PORIADNY TRÉNING.

Tieto hodinky sme vyrobili pre vás - bežcov na svitaní a triatlonistov s kondíciou na prekonanie bolesti. Keď budete prenasledovať svoje ďalšie víťazstvo, uistite sa, že máte pre svoju prácu vhodný nástroj.

ikony Forerunner 945
séria Forerunner 945

DIZAJN ELITNÝCH BEŽECKÝCH HODINIEK

Keď každý gram naviac robí rozdiel, bojujte o cieľovú pásku s ľahkými inteligentnými hodinkami, ktoré nazaťažujú vaše zápästie.

MATERIÁLY PRIPRAVENÉ NA MARATÓN

Forerunner 945 je míľovými krokmi pred konkurenciou s vysoko výkonným silikónovým remienkom a ultra odolným sklíčkom Corning® Gorilla® Glass DX.

Prekonávanie
šialených cieľov.
To je to, čo robíš.

GARMIN COACH

GARMIN COACH

Tieto bezplatné plány adaptívneho tréningu obsahujú vedenie od odborných trénerov a prispôsobujú sa vám a vašim cieľom. Cvičenia sa synchronizujú priamo s vašimi hodinkami.

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Zmeňte svoju tréningovú rutinu pomocou profilov aktivít na bicyklovanie, plávanie v bazéne, veslovanie v interiéroch, eliptické trenažéry, stepre a ďalšie.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Získajte údaje o srdcovom tepe spolu s upozorneniami, ak váš srdcový rytmus zostáva príliš vysoký alebo príliš nízky, keď ste v pokoji. Zmerajte, ako tvrdo pracuje vaše srdce počas aktivít, dokonca aj pod vodou.

MULTI-GNSS

MULTI-GNSS

Získajte prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) a sledujte ich v náročnejších prostrediach.

RUNNING DYNAMICS

RUNNING DYNAMICS

Ak sa Forerunner 945 používa s kompatibilným príslušenstvom, meria rozhodujúce bežecké metriky, ako napríklad kadenciu, dĺžku kroku, čas a rovnováhu kontaktu so zemou a ďalšie.

VO2 MAX

VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s VO2 max, indikátorom toho, aký môžete očakávať výkon. Táto metrika dokonca zohľadňuje zmeny vo výkone, ktoré by mohli byť spôsobené horúčavou alebo nadmorskou výškou.

PRIPRAVENOSŤ NA VÝKON

PRIPRAVENOSŤ NA VÝKON

Počas behu analyzujte tempo, srdcový rytmus a variabilitu srdcového rytmu, aby ste mohli v reálnom čase vyhodnotiť svoju aktuálnu výkonnosť.

TRAINING EFFECT

TRAINING EFFECT

Zoznámte sa s tým, ako vaše tréningy ovplyvňujú vývoj vytrvalosti, rýchlosti a sily pomocou spätnej väzby o aeróbnych a anaeróbnych tréningových účinkoch.

STAV TRÉNINGU

STAV TRÉNINGU

Táto metrika hodnotí vašu nedávnu históriu cvičení a ukazovatele výkonnosti, aby ste mali prehľad o tom, či trénujete produktívne, či ste vo vrcholnej forme alebo nadmerne cvičíte.

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

Tento štatistický údaj meria objem vášho cvičenia za posledných 7 dní a porovnáva ho s optimálnym rozsahom pre vašu kondíciu a nedávnu históriu tréningu.

PREDĹŽENÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

PREDĹŽENÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Získajte až 2 týždne výdrže batérie v režime inteligentných hodiniek a 10 hodín v režime GPS s hudbou. Použite režim UltraTrac ™ a zaistite si dostatok šťavy na to, aby ste zvládli svoj najdlhší pretek.

RUNNING DYNAMICS

RUNNING DYNAMICS

Ak sa Forerunner 745 používa s kompatibilným príslušenstvom, meria rozhodujúce bežecké metriky, ako napríklad kadenciu, dĺžku kroku, čas a rovnováhu kontaktu so zemou a ďalšie.

Mapy
na
zápästí.

CELOFAREBNÉ MAPY

CELOFAREBNÉ MAPY

Či už jazdíte po uliciach mesta alebo jazdíte v teréne, Forerunner 945 poskytuje vstavané mapye, ktoré vám pomôžu udržať sa na správnej ceste.

FUNKCIA CLIMBPRO

FUNKCIA CLIMBPRO

Použite plánovač výstupu ClimbPro na stiahnutých kurzoch a pozrite si informácie o vašich aktuálnych a pripravovaných stúpaniach v reálnom čase, vrátane stúpania, vzdialenosti a prevýšenia.

NAVIGÁCIA PO ODBOČENIACH

NAVIGÁCIA PO ODBOČENIACH

Sledujte trasu alebo kurz s pomocou smerov odbočky, ktoré vás vopred informujú o najbližšej odbočke.

ROUND-TRIP NAVIGÁCIA

ROUND-TRIP NAVIGÁCIA

Zadajte vzdialenosť, ktorú chcete prejsť, a získajte navrhované trasy, ktoré vás dovedú späť k východiskovému bodu. Trendline ™ vám pomáha nájsť najlepšie miestne cesty.

Forerunner 945

Forerunner 945

Pomáhame
vám byť
čo najlepší.

PULSE OX

PULSE OX

Snímač na zápästí Pulse Ox monitoruje úrovne nasýtenia kyslíkom v krvi a podporuje pokročilé sledovanie spánku a aklimatizáciu nadmorskej výšky.

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

Sledujte hladinu energie v tele, aby ste si našli najlepší čas na aktivitu a odpočinok.

SLEDOVANIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU

SLEDOVANIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU

Sledujte podrobnosti cyklu, zaznamenajte fyzické a emočné príznaky a zaznamenajte pravidelné, nepravidelné alebo prechodné cykly menopauzy, aby ste lepšie porozumeli svojmu telu.

HUDBA

HUDBA

Synchronizujte svoje zoznamy skladieb z vybraných hudobných streamovacích služieb Deezer, Amazon Music a Spotify® - priamo do svojich hodiniek. Forerunner 945 dokáže uložiť až 1 000 skladieb.

PLATOBNÉ RIEŠENIE GARMIN PAY™

PLATOBNÉ RIEŠENIE GARMIN PAY™

Forerunner 945 ponúka praktickú funkciu - Garmin Pay™, s ktorou môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy. Svoj telefón a peňaženku môžete nechať doma.

SMART NOTIFIKÁCIE

SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete dostávať e-maily, textové správy a varovania priamo na hodinky.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Keď sú hodinky a telefón spárované, vaše aktuálne miesto môže byť zaslané vašim kontaktom manuálne alebo - pri outdoorových aktivitách automaticky so zabudovanou detekciou incidentov.

CONNECT IQ™ OBCHOD

CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vzhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a miniaplikácie z obchodu IQ Store.

SYNCHRONIZUJTE S GARMIN CONNECT™

SYNCHRONIZUJTE S GARMIN CONNECT™

Nahrajte svoje aktivity do aplikácie Garmin Connect a komunikujte s prosperujúcou online komunitou, kde sa môžu ľudia na cestách spájať a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje triumfy prostredníctvom sociálnych médií.

QuickFit

Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™

Connect IQ™ Store

Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin pomocou obchodu Connect IQ™ Store

Garmin Slovensko, 2020