Forerunner® 745

PREKONAJTE SVOJE REKORDY

Bežecké GPS hodinky sú určené pre bežcov a triatlonistov ako vy, ktorí potrebujú podrobné tréningové štatistiky, tréningy na obrazovke a funkcie inteligentných hodiniek.

ikony Forerunner 745
Forerunner 745
VÝDRŽ BATÉRIE

K dispozícii je až týždňový režim smart hodiniek alebo až 6-hodinový režim GPS s hudbou. V režime UltraTrac™ máte dostatok výkonu aj na najdlhšie preteky.

PRE KAŽDÉ PROSTREDIE

Hodinky Forerunner 745 zvládnu akékoľvek podmienky, do ktorých vás vaša športová vášeň zavedie. Vydržia spotený beh, hrboľaté cyklistické trasy aj dlhý pobyt v bazéne.

ODOLNÉ, ALE POHODLNÉ

Forerunner 745 sú naše najmenšie a najľahšie plnohodnotné smart hodinky na beh a triatlon. Sú pohodlné na tréning, preteky aj každodenné nosenie.

Malé, ľahké,
pohodlné

DENNÉ TRÉNINGOVÉ ODPORÚČANIA
DENNÉ TRÉNINGOVÉ ODPORÚČANIA

Tréningové odporúčania na základe úrovne vašej kondície a denné odporúčania na beh a jazdu na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

TRÉNINGOVÝ EFEKT
TRÉNINGOVÝ EFEKT

Údaje o aeróbnych a anaeróbnych účinkoch tréningu ukazujú, ako tréning ovplyvňuje rozvoj vytrvalosti, rýchlosti a sily.

ČAS REGENERÁCIE
ČAS REGENERÁCIE

Po každom tréningu môžete zistiť, koľko času potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok.

INTEGROVANÉ ŠPORTOVÉ FUNKCIE
INTEGROVANÉ ŠPORTOVÉ FUNKCIE

K dispozícii sú integrované profily aktivít pre beh, cyklistiku, triatlon, plávanie v otvorenej vode a bazéne, beh na dráhe a ďalšie. Počas pretekov alebo tréningu môžete prepínať medzi športmi jediným tlačidlom.

VO2 MAX
VO2 MAX

Funkcia VO2 Max je ukazovateľom predpokladaného výkonu a umožňuje vám trénovať efektívnejšie. Tento ukazovateľ zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

PREDIKCIA VÝSLEDKOV
PREDIKCIA VÝSLEDKOV

Špeciálny nástroj zohľadňuje vašu aktuálnu športovú úroveň a tréningovú históriu. Pomôže vám to pri dosahovaní cieľa pretekov a pri sledovaní vplyvu tréningu na očakávaný čas dokončenia pretekov.

HODNOTENIE VÝKONU
HODNOTENIE VÝKONU

Počas behu analyzuje Forerunner 745 tempo, srdcovú frekvenciu a variabilitu srdcovej frekvencie, aby v reálnom čase vyhodnotil vašu výkonnosť.

TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ
TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ

Táto štatistika sleduje váš tréningový objem za posledných 7 dní a porovnáva ho s optimálnym rozsahom na základe vašej kondície a aktuálnej tréningovej histórie.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Táto metrika automaticky vyhodnocuje vašu nedávnu tréningovú históriu a výkonnostné metriky, aby ukázala, či trénujete efektívne, na svojom maxime alebo nadmerne.

CYKLISTICKÝ VÝKON
CYKLISTICKÝ VÝKON

Pripojte kompatibilný snímač výkonu Garmin (predáva sa samostatne) a využívajte údaje o dynamike jazdy, FTP a pokročilé tréningové metódy na efektívnejší tréning.

SLEDOVANIE PULZU NA ZÁPÄSTÍ
SLEDOVANIE PULZU NA ZÁPÄSTÍ

Získajte pohodlné meranie srdcovej frekvencie a pokročilé upozornenia na srdcovú frekvenciu a ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu vyťažiť z tréningu maximum.

DYNAMIKA BEHU
DYNAMIKA BEHU

V kombinácii s kompatibilným príslušenstvom meria Forerunner 745 dôležité bežecké metriky, ako je kadencia, dĺžka kroku, čas kontaktu so zemou, rovnováha a ďalšie.

VIAC SYSTÉMOV GNSS
VIAC SYSTÉMOV GNSS

Prístup k niekoľkým rôznym navigačným satelitným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje lepšie sledovanie v náročnejších prostrediach ako len pomocou GPS.

GARMIN COACH
GARMIN COACH

Bezplatné adaptívne tréningové plány ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov a prispôsobujú sa vašim potrebám a tréningovým cieľom. Tréningy priamo synchronizované s hodinkami.

VYTVÁRANIE NOVÝCH TRÁS
VYTVÁRANIE NOVÝCH TRÁS

V aplikácii Garmin Connect™ môžete vytvárať nové trasy, takže vám nikdy nedôjdu miesta na tréning. Môžete si ich naplánovať aj na iných platformách, ako sú Strava a Komoot, a potom ich automaticky synchronizovať so zariadením Forerunner.

VÝPOČET TRASY PODĽA TRENDLINE™ POPULARITY
VÝPOČET TRASY PODĽA TRENDLINE™ POPULARITY

Aj keď hodinky nezobrazujú podrobné mapy, môžete pomocou funkcie navigácie sledovať naplánovanú trasu. Trasy môžete jednoducho plánovať napríklad pomocou mobilnej aplikácie mapy.cz a denníka Garmin Connect.

Športové hodinky
so smart funkciami

SLEDOVANIE KONDÍCIE
SNÍMAČ PULZNÉHO OXYMETRA

Špeciálny snímač na zápästí monitoruje úroveň nasýtenia krvi kyslíkom a poskytuje lepší prehľad o tom, ako spíte alebo ako sa aklimatizujete vo vyšších nadmorských výškach.

SLEDOVANIE ÚROVNE STRESU
FUNKCIA BODY BATTERY™

Sledujte úroveň energie svojho tela, aby ste si podľa toho mohli naplánovať aktivity a odpočinok.

FUNKCIA BODY BATTERY™
SLEDOVANIE MENŠTRUÁCIE

Sledovanie menštruačného cyklu vám pomôže prispôsobiť tréningy tak, aby ste maximalizovali svoj potenciál na zlepšenie, a naplánovať si ďalšie preteky podľa toho, v ktorej fáze sa práve nachádzate.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
HUDBA NA ZÁPÄSTÍ

Stiahnite si zoznamy skladieb z vybraných hudobných služieb priamo do hodiniek. Forerunner 745 môže uložiť až 500 skladieb.

FITNESS VEK
PLATBY GARMIN PAY™

Pomocou bezkontaktných platieb Garmin Pay môžete rýchlo a jednoducho platiť u obchodníkov a vybraných dopravcov.

SLEDOVANIE DYCHU
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách.

SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽIEN
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Ak sa dostanete do nebezpečnej situácie alebo hodinky vyhodnotia, že došlo k nehode, funkcia asistencie a detekcie nehody odošle vašu polohu núdzovým kontaktom.

SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽIEN
OBCHOD CONNECT IQ™

Nahrajte svoje aktivity do aplikácie. Stiahnite si vlastné návrhy displejov, pridajte dátové polia a získajte doplnky z obchodu Connect IQ.

SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽIEN
PREPOJENIE S GARMIN CONNECT

Nahrajte svoje aktivity do služby Garmin Connect a pripojte sa k rastúcej webovej komunite, v ktorej môžete komunikovať, súťažiť a zdieľať svoje úspechy na sociálnych sieťach.

Posuňte svoje
hranice pomocou
pokročilých metrík

Connect IQ
Sledujte svoje štatistiky a ciele v tréningovom denníku Garmin Connect™
Garmin Explore™
Prispôsobenie smart hodiniek Garmin pomocou funkcií, ktoré si môžete stiahnuť z aplikácie Connect IQ

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.